נופש בישראל – חלק 2

מעוניינים בנופש מסוג שונה? אין בעיה, ארצנו מלאה בהם. מלונות פאר באילת, עשירים בארוחות בעלות עשרות סוגי מאכלים מפנקים, ברים ומועדוני מוזיקה במרחק הליכה, מגרשי סקווש, טניס, ספורט אתגרי בים האדום, מה עוד? ארמונות מרשימים בבנייה מודרנית עומדים לשירותנו בכל חודש בשנה. נכון, לרוב מלונות אלו יקרים, אינם ריאליים לכל כיס ומשפחה, אך למי שיכול להרשות לעצמו ואוהב את הסגנון מלונות אילת הם אופציה נהדרת לנופש. אגב, מלונות פאר לא תמצאו רק באילת. מצפה הימים שבצפון, מלונות ים המלח, וישנם גם שלל מלונות מפוארים בתל- אביב וירושלים.

מחפשים משהו אינטימי יותר, אך מעוניינים לשמר על איכות החיים ורמת התנאים? תוכלו לעשות זאת בכיף. צימרים, שמעם? לא בכדי שהמילה הפכה כזו נפוצה, שגורה בלשונות זוגות ישראלים מגילאי 18 ועד לפנסיונרים. חדרים חמים וביתיים, קירות אבן או עץ, ג’קוזים מפנקים ומרפסות הפונות אל הנופים המרהיבים בישראל. ישנם כאלה שגדולים מספיק בכדי לערוך בהם טיולים מאורגנים, ישנם כאלה שקטנים יותר אך משרים אווירה קרובה של בית. רק בחרו.

כמו שדאגתי להדגים, מגוון האפשרויות ליציאה לנופש במדינתנו הקטנה הוא גדול, ואלה היו רק כמה מהדוגמאות היותר מקובלות. למה אתם מחכים? ארזו מזוודה, צאו לדרך!